2023. március
- 1. sze. 15:00 Utazás a szempillám mögött Jókai M. bérlet
- 2. cs. 15:00 Utazás a szempillám mögött Móra F. bérlet
- 3. p. 19:00 A miniszter félrelép Németh L. bérlet
- 4. szo. 15:00 A miniszter félrelép Bérletszünet/ jegyvásárlás!
- 4. szo. 19:00 A miniszter félrelép Fekete T. bérlet
- 5. v. 15:00 A miniszter félrelép Vízváry M. bérlet
- 5. v. 19:00 A miniszter félrelép Bérletszünet/ jegyvásárlás!
- 7. k. 15:00 Utazás a szempillám mögött Lázár E. bérlet
- 7. k. 19:00 A miniszter félrelép Gózon Gy. bérlet
- 8. sze. 19:00 A miniszter félrelép Törzs J. bérlet
- 10. p. 19:00 Tombol az erény Katona J. bérlet
- 11. szo. 19:00 Tombol az erény Radó V. bérlet
- 14. k. 19:00 Tombol az erény Dajka M. bérlet
- 15. sze. 19:00 Tombol az erény Kiss M. bérlet
- 16. cs. 19:00 Tombol az erény Nagy L. bérlet
- 17. p. 19:00 Tombol az erény Ódry Á. bérlet
- 18. szo. 15:00 Tombol az erény Honthy H. bérlet
- 18. szo. 19:00 Tombol az erény Arany J. bérlet
- 19. v. 15:00 Tombol az erény Gombaszögi E. bérlet
- 22. sze. 19:00 Tombol az erény Latabár K. bérlet
- 23. cs. 15:00 Utazás a szempillám mögött Tersánszky J. J. bérlet
- 23. cs. 19:00 Tombol az erény Apáczai Cs. J. bérlet
- 24. p. 19:00 Tombol az erény Bessenyei Gy. bérlet
- 25. szo. 15:00 Tombol az erény Pótelőadás
- 25. szo. 19:00 Tombol az erény Pótelőadás
- 26. v. 15:00 Tombol az erény Pótelőadás
- 26. v. 19:00 Tombol az erény Berky L. bérlet
- 31. p. 19:00 Tombol az erény Blaha L. bérlet
2023. március
- 5. v. 16:00 Terror
- 7. k. 19:00 Terror
- 18. szo. 19:00 Hattyú / A telefon
- 19. v. 15:00 Hattyú / A telefon
- 22. sze. 19:00 Hattyú / A telefon
- 28. k. 18:00 Hírös kecskemétiek
- 31. p. 19:00 Hattyú / A telefon
2023. március
- 17. p. 19:00 Macbeth Bemutató előadás
- 18. szo. 19:00 Macbeth
- 22. sze. 19:00 Macbeth
- 23. cs. 19:00 Macbeth
- 31. p. 19:00 Macbeth Zártkörű előadás
2023. március
- 23. cs. 19:00 Nagy dalkultúrák Kelemen László Kamaraszínház
- 24. p. 18:00 Titanic vizirevű Ruszt József Súdiószínház
- 25. szo. 10:00 „Kiállni magunkért” workshop
- 25. szo. 17:00 Tűzoltó Ruszt József Súdiószínház
- 25. szo. 19:00 Parasztopera Kelemen László Kamaraszínház
- 26. v. 16:30 Figaro házassága Ruszt József Súdiószínház
-
26.
v.
19:30
ÉdesAnna Kelemen László Kamaraszínház - 27. h. 11:00 „Instrukció” dráma és színházpedagógiai workshop
- 27. h. 18:00 Szutyok Ruszt József Súdiószínház
- 28. k. 18:00 Bányavirág Ruszt József Súdiószínház
- 29. sze. 17:00 Komámasszony, hol a stukker? Ruszt József Súdiószínház
- 29. sze. 19:30 János vitéz junior Kelemen László Kamaraszínház